Slovenské banské múzeum privítalo stotisíceho tohtoročného návštevníka

Slovenské banské múzeum s hrdosťou oznamuje, že v piatok 9. októbra 2015, privítalo stotisíceho tohtoročného návštevníka.

Privítanie sa uskutočnilo v areáli Banského múzea v prírode, ktoré je dlhodobo najnavštevovanejšou expozíciou Slovenského banského múzea. Stotisíceho návštevníka, ktorým bol Samko z Myjavy v sprievode svojich rodičov, privítal riaditeľ múzea PhDr. Jozef Labuda, CSc., zástupca riaditeľa Ing. Peter Zorvan, PhD., vedúci oddelenia Banského múzea v prírode Ing. Ondrej Michna a zástupcovia oddelenia marketingu.
Poďakovaním pre Samka, ako stotisíceho návštevníka, sú ročná vstupenka do všetkých stálych expozícií Slovenského banského múzea v Banskej Štiavnici (Starý zámok, Nový zámok, Galéria Jozefa Kollára, Mineralogická expozícia- Berggericht, Baníctvo na Slovensku- Kammerhof, Dedičná štôlňa Glanzenberg, Banské múzeum v prírode), upomienkové predmety, ale aj malé prekvapenie z tvorivých dielní, ktoré prebiehajú v múzeu v rámci projektu Školy v múzeu.
Slovenské banské múzeum samozrejme ďakuje všetkým svojim návštevníkom, ktorí návštevou stálych expozícií, výstav alebo podujatí, prispeli k dosiahnutiu tohtoročnej návštevnosti s číslom 100.000 už v mesiaci október.
Srdečne pozývame do našich expozícií aj v ďalších mesiacoch, pretože ponuka je stále bohatá: výstava K dejinám drôtených lán, výstava GWERK 120, výstava Eva Linhartová- Bachratá, výstava Neobyčajné príbehy obyčajných vecí, Týždeň vedy a techniky, Stretnutie generácií, Dielne pre verejnosť, Štyavnycký vjanočný jarmok

Slovenské banské múzeum

 
 
Nachádzaš sa tu: Home Najčítanejšie články + tipy na dovolenky Správy Slovenské banské múzeum privítalo stotisíceho tohtoročného návštevníka
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd